Ankara Patoloji Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen, uzman ve uzmanlık öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan Patoloji Kış Okulu, birincisi 8-9 Şubat 2020 ve ikincisi 4-5 Nisan 2020 tarihlerinde olmak üzere Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 75. Yıl Toplantı Salonu’nda yapılacaktır.

PAKO 1 ve 2’nin kayıtları birlikte alınacaktır. Her ikisi için de erken kayıt dönemi 10 Ocak 2020 itibariyle sona erecek, ancak 11 Ocak ve sonrasında da kayıtlar devam edecektir.

PAKO’ya kayıt olmak için yapılması gerekenler:

  1. ankarapatolojidernegi.org adresindeki PAKO katılım formunun “online” olarak doldurulması

  2. Aşağıda belirtilen hesap numarasına katılım ücretinin yatırılması

  3. Dekontun pakosekreter@gmail.com adresine elektronik ortamda gönderilmesi (Açıklama kısmında katılımcı isim-soyisim bilgisi bulunmalıdır)

  4. Araştırma görevlisi iseniz; asistan olduğunuza dair bölüm başkanı / klinik şefinden imzalı belgenin pakosekreter@gmail.com adresine elektronik ortamda gönderilmesi (Açıklama kısmında katılımcı isim-soyisim bilgisi bulunmalıdır).

  5. Uzmanlar için herhangi bir belgeye ihtiyaç yoktur.

Ayrıca Hacettepe Üniversitesi’nden Doç. Dr. Kemal Kösemehmetoğlu’nun anlatımıyla, PAKO 1 programını takiben 9.Şubat.2019 Pazar günü saat 14.00’da “Pleomorfik Sarkomlar” başlıklı ve PAKO 2 programını takiben 5.Nisan.2019 Pazar günü saat 14.00’da “Sarkom Taklitçileri” başlıklı, uzmanıyla mikroskop başı eğitimi yapılacaktır.

Mikroskop başı eğitim toplantıları için katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlandırılacaktır. Her bir eğitim için kişi başı ücret 100 TL’dir. Mikroskop başı ödemelerine ait dekont AYRI BİR DEKONT HALİNDE pakosekreter@gmail.com mail adresine “UZMANI İLE MİKROSKOP BAŞI OTURUMU” başlığı ile gönderilmesi gerekmektedir.

ERKEN KAYIT (2 Aralık 2019 —10 Ocak 2020)

GEÇ KAYIT (11 Ocak—7 Şubat 2020)

*** Araştırma görevlilerinin, kurum eğiticilerinden araştırma görevlisi olduklarına dair alınmış belgelerini pakosekreter@gmail.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

KURS ÜCRETİNE DAHİL HİZMETLER: Basılı eğitim malzemesi, kahvaltı, kahve molalarında ikramlar, öğle yemeği.

Patoloji Kış Okulu – 2020 Programı