ULUSAL PATOLOJİ KONGRESİ KATILIM VE KONAKLAMA DESTEĞİ

Ankara Patoloji Derneği, üyelerinden Ulusal Patoloji Kongresi’ne katılım gösteren araştırma görevlisi ve genç uzmanlara (uzmanlığında ilk 5 yıl içinde olanlar) kayıt ve konaklama desteği verecektir.

Destek şartları:

  • Ankara Patoloji Derneği üyesi olmak
  • Kongrede ilk isim bildirisi bulunmak
  • Kongre otelinde konaklama yapmak

Destek başvurularında, sözlü bildirilere öncelik verilecek olup kabul edilen bildiriler Ankara Patoloji Derneği yönetim kurulunca değerlendirilecek, verilecek destek türü kayıt veya kayıt + konaklama şeklinde olacaktır. Ankara Patoloji Derneği, destek için kabul edilen bildiri sahiplerine erken kayıt ücreti veya erken kayıt + 3 kişilik odada kişi başı konaklama ücretini ödeyecektir.

Destek için Ankara Patoloji Derneği sekreterine gönderilmesi gereken belgeler:

  1. Bildiri özeti
  2. Kongre bilimsel sekreteryası tarafından gönderilen bildiri kabul belgesi
  3. Kayıt belgesi
  4. Konaklama belgesi
  5. Araştırma görevlisi olduğuna dair belge veya uzmanlık belgesi

Kongre destek başvuruları en geç 9 Ekim 2022 saat 17:00‘a kadar APD sekreterine ( goncabarit@hotmail.com ) e-mail aracılığı ile ulaştırılmalıdır.

Belirtilen tarih ve saat sonrası gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Değerli Üyemiz


Dernek faaliyetlerinin daha verimli yürütülebilmesi için https://ankarapatolojidernegi.org sitemizden "Üye işlemleri" sekmesini kullanarak APD Bilgi Yönetim Sistemine kaydolmanız gerekmektedir.

TC kimlik no kullanarak Şifre Gönder / Parolamı Unuttum butonu ile şifrenizi almanız ve üyelik profilinizi güncellemeniz beklenmektedir.

Telefon numaranızın değişmiş olması durumunda info@ankarapatolojidernegi.org mail adresine yeni telefon numaranızı gönderdiğiniz taktirde sistemde ilgili değişiklikler yapılacaktır.

APD Bilgi Yönetim Sisteminde "Ödemelerim" sekmesinden senelik aidatınızı ödeyebilirsiniz.

1 sene içinde APD Bilgi Yönetim Sistemine kaydolmayan ve üyelik aidatını ödemeyen üyelerimizin üyelikleri askıya alınacaktır.